Business For Home

Agnieszka Veduta

Recommended Distributor

Since Jun, 2023

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 24 reviews)
Gonska Marcin 2023-08-25 09:22:15
★★★★★

Agnieszka jest Mega wartościową osobą. Polecam ją z całego ❤ jako swojego Mentora i Top Lidera od którego naprawdę warto się uczyć i szkolić swój Zespół.

Jest Top Liderką z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Zawsze służy radą i pomocą każdemu. Jest osobą pełną pasji i entuzjazmu, czym zaraża wszystkich, a także cierpliwości, której czasem na prawdę musi mieć do nas dużo.

Potrafi zmotywować do działania i być dla nas przykładem. Jest perfekcyjna w tym co robi, dlatego zawsze osiąga szczyty. Cieszę się, że mam to szczęście, że mogę z nią współpracować i się od niej uczyć.

Wszystkiego dobrego dla Ciebie Agnieszko i życzę Tobie kolejnych sukcesów w osiąganiu celów i najwyższych rang 😍🥰🤩

Anna Kwitek 2023-06-22 12:21:01
★★★★★

Agnieszka Veduta jako Top Lider jest swietna. Jest wspaniala mowczynia i przekazuje zespolowi swoja wiedze skutecznie i z entuzjazmem. Jest bardzo bezposrednia i jasno i wyraznie pokazuje, gdzie popelniamy bledy co jeszcze mocniej motywuje do dzialania w odniesieniu sukcesu. Dla grupy zawsze ma czas i sluzy pomoca i dobra rada. Kobieta ogien, energiczna i zawsze kipiaca dobra energia i zapalem. Jednym slowem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziekuje Jej za wszystko, za ogrom wiedzy i entuzjazm z jakim ja przekazuje. Dziekuje za Wszystkie gotowe materialy do pracy, jakie Nam przesyla. Wierze, ze z Nia odniose sukces a Jej zycze dalszych osiagniec.

Daria Majewska 2023-06-15 23:04:14
★★★★★

Agnieszka Veduta has been in the network marketing industry for 27 years and has achieved success in multiple companies. She teaches and helps others succeed in network marketing. Agnieszka Veduta is hardworking and puts in a lot of effort to provide training and support, helps people quickly achieve success, promotions, and earn money. Agnieszka is a good leader and treats people with kindness and respect. I highly recommend working with her. She is a true professional with strategies that work for anyone, even without prior experience. Agnieszka Veduta is a leader worth following, she knows how to motivate and inspire others.

Daria 2023-06-15 10:26:27
★★★★★

Agnieszka Veduta, top lider , Couch , mentor. Co tu więcej oczekiwać i wyjaśniać . Poświęca każdej osobie , naprawdę każdej nawet nie wiadomo jak nowej 🙂 czas aby umożliwić tej osobie również i to co resztę swojemu zespołowi . Jest wspaniałym nauczycielem i przede wszystkim tryska energia , to jak płonąca bryła ognia która nigdy nie za gasa ☺️ potrafi człowieka tak z motywować do działania ze nie ma opcji na jakieś naganne myślenie 😅 dziękuje ze mogłam Cie poznac , dziękuje ze mogę korzystać z twoich szkoleń 🌷 dziękuje ze jesteś 🌷

Tomasz Jędrzejczak 2023-06-14 04:25:31
★★★★★

To najlepszy Lider jakiego poznałem. Potrafi rzeczowo nam wytłumaczyć zasady współpracy, prowadzić rzetelnie do celu. Zawsze można liczyć na pomoc Agi. Oby więcej takich Osób w Network Marketingu. Szkolenia są zawsze przygotowane rzetelnie, wiedza przekazana w sposób jasny. Jej Webinary motywują do zaangażowania i ciągłej pracy nad swoim sukcesem. Z całego serca polecam współpracę z Aga. Jest to kobieta sukcesu. W pełni zaangażowana w prowadzenie swojego zespołu oraz zawsze reagujaca na zmiany trendów w marketingu sieciowym. Jeśli chcesz odnieść sukces, rozpocznij współpracę z Agnieszka.

Kasia 2023-06-13 23:02:26
★★★★★

Agnieszka Veduta to wspaniała Kobieta, ale i Top Lider z wielkim doświadczeniem, osiągniętym przez wiele, wiele lat działania w marketingu sieciowym. Jej ogromne doświadczenie idzie w parze z pasją do tego co robi na co dzień. Wspaniała Matka i mówca, oraz duchowy mentor. Twoje szkolenia są niesamowicie inspirujące i pobudzające do rozwoju. Mimo, ze jestem w innej strukturze, dajesz mi możliwość uczenia się od Ciebie, za co bardzo Ci jestem wdzięczna. Nie często zdarza się tak, że osoby z innych struktur mogą i bez żadnych problemów uczestniczą w webinarach i szkoleniach, a tutaj u Agnieszki nie ma z tym żadnego problemu. Brawo dla Ciebie Agnieszka, za to co robisz i jakim jesteś wspaniałym człowiekiem.

Justyna Kreja 2023-06-13 18:26:02
★★★★★

Agnieszka Veduta to świetna Top Liderka z ogromną pasją i doświadczeniem zawodowym. Jest w niej ogrom zapału do pracy oraz przekazywania swojej wiedzy, a zarazem skuteczny nauczyciel. Zawsze służy radą i pomocą każdemu. Jest pełna entuzjazmu, czym zaraża wszystkich, a także cierpliwości, której czasem na prawdę musi mieć do nas dużo. Potrafi motywować do działania i być dla nas przykładem. Jest perfekcyjna w tym co robi, dlatego zawsze osiąga szczyty. Cieszę się, że mam to szczęście, że mogę z nią współpracować i się od niej uczyć. Wszystkiego dobrego dla Agnieszki i kolejnych sukcesów w osiąganiu celów i najwyższych rang!

Sylwia Konieczny 2023-06-13 16:40:17
★★★★★

Agnieszkę poznałam online, zainteresowała mnie nowa możliwością współpracy. Szczera i bardzo motywująca osoba z ogromnym doświadczeniem, inspirującą o wielkim sercu. Nic nie ukrywa mówi jak jest , wspiera swój zespół całym sercem i dzieli się swoją wieloletnia wiedza, świetny szkoleniowiec. Słucham jej wszystkie dla nas dostępne szkolenia.

Fenomenalna kobieta, skuteczny szkoleniowiec od którego warto się uczyć i naśladować.
Agnieszko życzę ci samych sukcesów i drogi na sam szczyt, a my pojdzimy za tobą 😊🫶
Historia Agnieszki

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02gosJGQYDwVmASykLBM2WhLJdbxFTqQjtwd5Bkgp7EKSCyPJMJ5XmViMViSwJBMNfl&id=100005348952611&mibextid=Nif5oz

Urszula 2023-06-13 15:55:42
★★★★★

Agnieszka Veduta:
– Top Lider i Przedsiębiorca od 1996 roku, głównie w branży marketingu sieciowego MLM.

– Top lider na rynku międzynarodowym w takich krajach jak USA, Azja, Kanada, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Izrael i cała UE.

– Doświadczenie zawodowe w wielu różnych branżach, takich jak wellness, kosmetyki, handel elektroniczny, giełda i rynek funduszy, środki czystości, produkty cyfrowe, inwestycje, produkty ekologiczne, olejki eteryczne.

– Agnieszka zna osobiście wielu właścicieli lub czołowych liderów firm z czołowych miejsc na światowej liście firm MLM.
Zna również osobiście jak i uczyła się od wielu legend branży MLM:

– Intway World Coorporation na rynkach rosyjskim, europejskim: firma e-commerce mlm. Najlepsza wypłata na dzień: 2900 USD!

Janusz Panek 2023-06-13 15:33:49
★★★★★

Świetny mówca i motywator.
Doświadczona w network marketingu jak mało kto.
Niegasnący zapał.
Szczera do bólu.
Kontrowersyjna (czasami)
Dowcipna zawsze, poważna kiedy trzeba.
Wie, co mówi.
Zawsze gotowa pomagać.
Jak trzeba, potrafi uszczypnąć.
Lojalna.
Przywódczyni.
Znajduje się w każdej sytuacji.

Jednym słowem: ogień! 🔥

P.S. ogień nie do ugaszenia 🙂

P.S. II. Ostatnio zaangażowana w najszybciej rozwijający się projekt biznesowy, gromadzący setki tysięcy ludzi, a oparty na systemie abonamentowym. Błyskawicznie zbudowała grupę ponad 500 partnerów osiągając rangę Platyna. Mierzy znaczne wyżej – na sam szczyt.

Showing 1 to 10 of 24 entries
  • Please submit your review for Agnieszka Veduta
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.