Business For Home

Aleksandra Rotta

Recommended Distributor

Since Jul, 2024

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 2 reviews)
Bartosz 2024-07-02 17:44:58
★★★★★

Współpracę z Panią wspominam bardzo pozytywnie, nawet gdybym chciał, nie mógłbym przytoczyć tutaj żadnych minusów. Cóż mogę powiedzieć, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Myślę że w tych dwóch krótkich słowach mógłbym zakończyć tą opinię. Jednakże należy tu też podkreślić iż poziom oraz sposób przekazywania posiadanej przez Panią wiedzy stoi na jedynym możliwym w tym wypadku, najwyższym poziomie.
Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o znakomitej łatwości komunikacji oraz wyrozumiałości, którą Pani przejawia. Cechy te są niezwykle ważne przy kontaktach społecznych oraz biznesowych i z pewnością stanowią jedną z najmocniejszy zalet przy tej współpracy. Gdy zaistniałaby taka potrzeba, z pewnością po raz kolejny zwróciłbym się do Pani po pomoc oraz zasięgnięcie wszelkiej porady.

Magdalena 2024-07-02 16:11:46
★★★★★

Aleksandra jest wspaniałą, ciepłą, empatyczną osobą, a przy okazji potrafi zmotywować jak mało kto. Kieruje się przede wszystkim dobrem drugiego człowieka i dzięki temu współpraca z nią to czysta przyjemność! Jest bardzo pomocna, nigdy nie usłyszałam od niej, że czegoś się nie da, albo że czegoś nie wie. A nawet jeśli tak jest, to robi wszystko żeby zdobyć potrzebne informacje. Ma cudowną lekkość w przekazywaniu wiedzy i dzieleniu się informacjami. Z pasją przekazuje innym wszystko to, czego sama się dowie lub doświadczy. Oby więcej takich osób, a świat byłby piękniejszy!

  • Please submit your review for Aleksandra Rotta
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.