Business For Home

František Sekula

Recommended Distributor

Since Aug, 2023

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 15 reviews)
Peter 2024-06-02 08:36:24
★★★★★

Keď som spoznal Feriho tak ma prvý krát moc nepresvedčil bolo to v Nórsku a zdal sa mi byť šialený milionár ale keď som ho spoznal bližšie zistil som že vedomosti ktoré má by sa mi zišli časom mi už vysvetľoval rôzne veci ohľadom kryptomien a videl som u seba progres a dnes som velmi rád že došiel do Nórska a vnímam ho už jak veľkého lídra ktorý nemá problém venovať svoj čas pre moju budúcnosť a podrobne mi vysvetliť problematiku ktorá ma zaujíma. Okrem toho je aj dobrý kamarát a vie poradiť aj v osobných záležitostiach je vidno že si prešiel veľa ťažkými chvíľami a ma všeobecný prehľad.

Janka Smihulova 2023-08-17 20:03:49
★★★★★

Feriho poznám už dlhšie. Spoznala som ho ako lidra v inej spoločnosti,ktorú budoval. Tiež tam dosiahol manažersku pozíciu a mal veľký tým.
Prekvapil ma však svojou znalosťou v oblasti kryptomien. Nevedela som , že sa tomu venuje a že je v tom taký dobrý. Keď ma oslovil s projektom ultron, tak som videla jeho profesionálne znalosti z oblasti kryptomien. Motivoval má sám on, ale aj samostný projekt, ktorý sa mi od začiatku páčil. Jeho webináre považujem za najlepšie. Vie všetko perfektne vysvetliť aj nováčikom. Ale aj ľuďom z oblasti cryptomien. Ako sponzor a leader je veľmi nápomocny. Ochotný pomôcť, vysvetlť. Veľľmi dobre vedie svoj tým a telegramovu skupinu. Dáva nám veľa informácií do skupiny, ktoré su nám nápomocne v oblasti tejto práce. Obdivujem ho,ako človeka, ktorý si ide jasne za svojími cieľmi. Ktorého nič nezlomi. Je to veľký vzor pre nás všetkych. Som rada, že som v jeho týme a že je môj sponzor a že mi o ultrone povedal.

Štefan 2023-08-17 00:00:15
★★★★★

S Feriho webinárov som sa naučil o kryptomenách veľa informácií a páči sa mi ako ich prezentuje keďže som technický typ. Zdieľa svoje postrehy a skúsenosti aj informácie zo sveta kryptomien. Keď som potreboval viac informácií bol ochotný nájsť si čas na zoom call a všetko mi vysvetliť a to aj vo svojom voľnom čase. V tom čo robí sa vyzná po pár slovách je jasné že má veci naštudované a že hovorí k veci. Ďakujem ti Feri že si tu pre nás ak potrebujeme radu.

Tobias Sukenik 2023-08-16 12:55:58
★★★★★

I work with František 7 years he s growing to superspecial leader, he is super autentic and he s trying to push himself more and more to helo and secure his amazing family.
He s well experienced and in mlm industry he s more than 12 years !
He is specialize in product or financial marketing so you can really get from him amazing knowledge in each fields !
Wish you all the best in your journey, keep pushing and motivating !
I personally was working with him in every kind of bussines and i can say from my personal opinion that he is better and better every year.

Karolina 2023-08-16 08:56:04
★★★★★

Feri vysvetluje jednoducho a po lopatisticky a to je pre mňa ako laika v krypto svete veľmi dôležité, aby som prezentáciam chápala. Jeho prístup je profesionálny, v tematike sa naozaj vyzná, je v nej odborník. Podáva vždy najnovšie informácie z krypto sveta. Vďaka Ferimu som spoznala krypto svet, za čo mu patrí obrovské ďakujem. Ako leader je skvelý,je nápomocný v každej situácií, má tímového ducha ktorý poháňa celý tím. Vždy si nájde na každého čas (aj v prípade ak je na dovolenke)😉

Petr 2023-08-16 07:58:23
★★★★★

Popravdě při prvním webináři jsem si říkal, "Co je to za frajera?". Jenže na první dojem se nemá dávat a to jsem taky udělal. Každý se umíme prezentovat jiným způsobem a jak psal jeden zúčastněný "Tento člověk mi nesedl", nejde o vzájemné sympatie, ale o informace, za které se platí nehorázné sumy a zde je máme zdarma, lidi!
Jsem Ferimu vděčný, že si své Know how nenechal pro sebe a podělil se s námi, kteří jsou cucání z peněz vládním systém a hlavně jedním super projektem za druhým!
Ještě jsem neměl čest se z Ferim osobně poznat, doufám že k tomu brzy dojde.

Milan 2023-08-16 07:48:42
★★★★★

František Sekula prešiel mnohými investíciami a urobil veľa zmien, zmenil prístup, poznám ho už od roku 2013, kde sme sa stretli v hoteli blízko Avionu, to čo chcem tým povedať, že prečo sa zmenil veľa zmien je to, že úspešne nadviazal na sériu úspechu, že prekonal sám seba v nepriaznivých podmienkach a stal sa z neho úspešný Leader, čo vie kam smeruje a dáva príklad každému, že všetko je možné. Založil šťastnú rodinu o ktorú je správne postarané, ako sa chlap postarať má. Je príkladom, že ak sa správne nastaví postoj, sen, tak úspech je otázkou, nie možnosti, ale času. Za mňa osobne František ukazuje smer, cestou sa však nikdy nesnaží nútiť nikoho, pretože úspech je voľba.
Pomohol mi urobiť pár rozhodnutí, ktoré ma dodnes v živote sprevádzajú.
Ďakujem .

Martina 2023-08-16 05:47:21
★★★★★

Já bych už jen všechno opakovala, František je za mě ten nejlepší lídr, kterého jsem kdy poznala, nejlepší je, že dokáže vést, poradit a podpořit i jen psaným slovem a to jsme ještě neměli příležitost se poznat osobně. Jsem ve světě kryptoměn poměrně nová a když jsem se odvážila zajít na webinář, tak mi spadla brada, po hodině a půl jsem měla v hlavě jasno, všechno dokázal vysvětlit, že i já, v podstatě laik, jsem přesně věděla, jak to všechno funguje, Františku moc děkuju 👏

Majkl 2023-08-08 11:43:30
★★★★★

František v rámci Mavie Global s partnerstvím s krypto blockchainem Ultron je úžasným Liederem, který nás vede s pozitivním přístupem a oddaností týmu. Jeho ochota pomáhat je neocenitelná, a díky němu jsme získali cenné znalosti v oblasti MLM a krypto blockchainu. František nás podporuje individuálně a vytváří silný týmový duch s empatií a porozuměním. Jeho vize pro budoucnost nás inspiruje a vedou k osobnímu růstu. Společně dosahujeme úspěchů a cítíme se součástí něčeho velkého. František je skvělým vůdcem a vzorem pro nás všechny. Jsme hrdí, že můžeme být součástí takového týmu s takovým vůdce.

Daniel Vanco 2023-08-06 12:32:07
★★★★★

I can definitely tell that František Sekula is one of the best leaders I’ve ever met. A leader that KNOWS HIS STUFF! And I’m talking not just as a leader in MLM, but as a business man, AND first and foremost as a professional in the (crypto) field. One who is passionate about what he’s doing and one with a heart for his family and friends. And as such he has my deepest respect and gratitude not just for being my leader but also my friend. Thank you František.

IF YOU are looking for a person whom you can trust, who knows what he’s doing, don’t look any further with František and his team you are at the right place.

Showing 1 to 10 of 15 entries
  • Please submit your review for František Sekula
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.