Business For Home

İlhan Çetiner

Recommended Distributor

Since Nov, 2023

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 21 reviews)
Levent Büyükkök 2024-03-27 21:02:14
★★★★★

Es ist bewundernswert, wie ruhig und gelassen er seinen Weg des Erfolges geht. Sein Team zieht er mit und ist jeden Tag für jeden da. Unermüdlich mit seinem Einsatz jedem zu helfen. Er hat es wahrhaftig verdient erfolgreich zu sein. Er kann stolz auf sich und seine Leistung sein. Mögen sich unsere Wege immer kreuzen und kein Weg ist zu weit um meinen Freund Ilhan Cetiner zu treffen.
Doch auch ich werde unermüdlich sein und diesen Weg gehen. Gemeinsam im Team können wir alles erreichen. Mit dem ersten Schritt haben wir begonnen und mit jedem weiteren geht es einfacher.

ASYA CEYLİN 2024-03-26 16:39:12
★★★★★

İlhan çetiner

Türkiye den harika ve başarılı bir lider burda görmek çok gurur verici ve muhteşem bir şey.

Crypto ve blokchen bilgisi ile başarısı ile kendine hayran kaldığım muazzam bir lider.

Keşke herkes onun dilinden anlasa da o güzel anlatımı ile muhteşem bilgilerini herkes öğrenebilse ve fayadalansa.

Dilerim bir gün herkesin dinlemesi ve muazzam fikir ve bilgisinden herkesin faydalanması mümkün olur .

Onu gibisi bir liderin buralarda hayatının ve başarıları nasıl kazandığının hikayesini okumak bile muazzam bir fırsat.

🧿🧿🧿💎💎💎🧿🧿🧿

Başarıların daim olsun…
Daha nice büyük başarılara…

💎💎💎🧿🧿🧿💎💎💎

Timur Sezici 2024-03-26 16:07:29
★★★★★

Sayın Ilhan Çetiner,

Liderlik ve başarınızın makaleye dönüştüğünü görmek benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Earn.world blockchain sektöründe gösterdiğiniz etkileyici performans ve çabalarınız ,liderlik çalışmalarınız, hem şirketimizin hem de sektörün gelişimine önemli
katkılarda bulunuyor.
Kripto ekosistemi de ki araştırmalarınızı ve takibinizi titizlikle bizde takip ediyoruz.

Business for Home'un
yayınladığı makaledeki başarınızı kutluyorum.Sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Timur Sezici

Kardelen çetiner 2024-03-26 16:06:05
★★★★★

Canım amcam,

Benim gördüğüm en başarılı ve en hırslı lider sensin. Kendi hikayesini baştan yazmaya herkes cesaret edemez bu yüzden de başaramaz. Ama sen yazdın ve başardın.

Hiç bir başarı tesadüf değildir.
Ancak tesadüfleri ve önüne çıkan şansları değerlendirip başarıya ulaşmak kişinin kendi elindedir ve sen karşına çıkan tesadüfler ile şansı başarıya çevirdin. O yüzden bu başarı senin hakkın.

Şuan buradasın ve biliyorum ki kendi crypto ve liderlik bilgeliğin ile daha güzel yerlere ulaşacaksın. Güzel dileklerim ile destekleyerek ve senden öğrenerek daima yanında olacağım..

Sevgiler ve saygılarımla…

Tolga Fırat 2024-02-04 21:54:46
★★★★★

Blockchain alanındaki bilgin , kriptopara alanındaki tecrüben , yatırım sektöründeki başarılarına bugune kadar şahit oldum. Yatırım sektöründe ki başarılarını netwotk ile harmanlayarak muazzam bir başarı elde ettin. Network marketingde ki disiplinli çalısman takım arkadaslarına devamlı destek vermen tamamen profesyonel zihniyetle işini yürütmen neticesinde bu yerlere geleceğinden emindim. Network sektörüne senin gibi insanların dahil olması sayesinde Türkiye de bir çok insanın senin ve senin gibi büyük liderlerin peşinden geleceğine inancım sonsuz. Büyük lider, güzel kardeş, iyi insan. Seninle bu yolda yürümek bile benim için gurur verici bir durum. Başarılarının devamını dilerim. ❤️❤️❤️ Başarı hikayelerini anlatmaya kelimeler yeterli gelmez. Yolun açık olsun. Seninle gurur duyuyoruz. 🙏🙏🙏🙏🚀🚀🚀🚀 Güzel bir aile babası olman yanında çok güzel bir lider olduğunu görmek bizlere gurur veriyor.

Sude Naz 2023-12-03 12:25:23
★★★★★

Başarı tesadüf değildir. Canım dayım sen bu başarıyı sonuna kadar hak ediyorsun.😻

Canım dayım başarılarının devamını diliyorum.😚

Canım dayım bizler ailen ve sevdiklerin olarak büyük bir gurur ile her zaman yanında destekçimiz…💙

🧿🧿🧿💎💎💎

💙💕🌸😻🖤

🤗😍🤩🔥🔥

💎💙🧿💎💙💎🧿

Başarı tesadüf değildir. Canım dayım sen bu başarıyı sonuna kadar hak ediyorsun.😻

Canım dayım başarılarının devamını diliyorum.😚

Canım dayım bizler ailen ve sevdiklerin olarak büyük bir gurur ile her zaman yanında destekçimiz…💙

Eray 2023-12-03 12:22:59
★★★★★

Değerli Eniştecim; Yaptığın işlerde hep başarılı olduğunu biliyorum. Değerli projelerde yer alman ve çevrene hep faydalı olman takdire şayan. Tecrübe hiçbir zaman parayla satın alınmaz , engin tecrübelerinle insanlara yardımcı olman ve şeffaf bir şekilde bilgilerini aktarman çok güzel. Gelecekteki hayatında ve çıktığın her yolda başarıların , sağlığın ve huzurun daim olsun…

Dear Çetiner; I know you are always successful in whatever you do. It is admirable that you take part in valuable projects and always benefit your environment. Experience can never be bought with money, it is great that you help people with your vast experience and convey your knowledge transparently. May you always have success, health and peace in your future life and on every path you take…

Moussa Chan 2023-12-03 12:22:27
★★★★★

Ilhan Cetiner est un leader très exemplaire. Je suis heureux de l'avoir comme ami. Il est un modèle en toutes choses. Il n'abandonne jamais et est un modèle pour son équipe. Il ne se lasse jamais de répondre aux questions et de s'occuper constamment et sans relâche de son équipe. C'est ce qui le distingue et qui est apprécié des gens. Sa serviabilité et son soutien de toutes sortes sont admirables. Il peut être fier de lui et je suis reconnaissant de l'avoir comme ami
C'est bien que tu existes Ilhan Cetiner.💫👍💯 J'ai vraiment hâte de poursuivre notre collaboration. C'est toujours passionnant de parcourir ces chemins avec vous.

Koray 2023-12-03 12:19:55
★★★★★

Başarılarınız daim olması dileğiyle. Verdiğiniz kararlar ve aldığınız riskler sayesinde bulunduğun konumu hak ettiğinizi düşünüyorum, geleceğin sektörü olan e ticaret ve sanal para (cyrpto) alanında kendinizi geliştirmek için veridiğin çaba ve öz verili çalışmanın devam etmesi temenni ederim. Verdiğiniz fedakarlıkların ve emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle. İyi çalışmalar.
Başarılarınız daim olması dileğiyle. Verdiğiniz kararlar ve aldığınız riskler sayesinde bulunduğun konumu hak ettiğinizi düşünüyorum, geleceğin sektörü olan e ticaret ve sanal para (cyrpto) alanında kendinizi geliştirmek için veridiğin çaba ve öz verili çalışmanın devam etmesi temenni ederim. Verdiğiniz fedakarlıkların ve emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle. İyi çalışmalar.

Erdal Kümür 2023-11-28 22:53:00
★★★★★

My dear friend İlhan Çetiner

You are an inspiring example with your success story and having the courage to leave your salaried job in the private sector for 22 years.

We are not on the same team as you.🏃🏃🏻‍♂️🏃🏃🏻‍♂️🏃

But the Earn.World platform, which has $400 Billion in transaction volume, over 8 years of proven profit-making experience and is a collaboration of Industry Experts,

Super Wallet, inspected by Certik and in partnership with more than 20 validator companies,

It is exciting to have the same belief as you in the Streakk.io company with the Streakk blockchain and the applications developed on this blockchain.

Those who can enjoy the feeling of success are those who start earlier and put in more effort than others.

Showing 1 to 10 of 21 entries
  • Please submit your review for İlhan Çetiner
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.