Business For Home

Marita Liepina

Recommended Distributor

Since Aug, 2021

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 3 reviews)
Vita Stumbre 2023-11-22 19:42:12
★★★★★

Marita Liepiņa ir lieliska līdere, profesionāle , kura spēj vadīt un tajā pašā laikā motivēt komandas biedrus, iedvest cieņu , uzticību. Saliedēt kolektīvu. Iedvesmot , piesaistīt, ieinteresēt uz panākumiem virzīt ar pozitīvu domāšanu.
Virzīties uz priekšu un augšu par karjeras kāpnēm. Ar gaišiem un pozitīviem nākotnes plāniem.
Zinoša , prot atrisināt un atbildēt uz visiem sarežģītiem jautājumiem.
Ieteikt pareizo risinājumu. Apzinīga ,precīza , lojāla , zin ko vēlas . Zin ko ieteikt ikvienam un katram.
Augstu vērtē savus komandas biedrus.

Aiva 2023-11-22 09:47:26
★★★★★

Professional experience in network marketing, team leadership! Zinoša un pieredzes bagāta tīkla mārketinga jomā. Komadas veidošanā, strātēģiskā plānošanā un motivēšanā radoša! Iedvesmas avots jebkuram komandas biedram, atbilstoši katra kluba biedra personīgajiem dzīves un Duolife biznesa mērķiem! Augsti vērtējamas organizatoriskās spējas gan Duolife klātienes tikšanās pasākumu, gan Zoom, gan kolektīva saliedēšanās pasākumu, kora mēģinājumu un kopīgu ceļojumu organizēšanā. Profionāla pieeja pienākumu deleģēšanā, lai komandas pasākumos kluba biedri justos kolektīvam piederīgi un nozīmīgi ar savām profesionālajām spējām, tādējādi sniedzot savu pienesumu komandas kopīgo un katra biedra individuāli noteiktajiem mērķiem. Kolektīva sidsdarbības un asinsrites uzturetāja augstajā līmenī!

VITA STUMBRE 2023-06-03 18:49:54
★★★★★

Līdere,profesionāle kura spēj vadīt un tajā pašā laikā motivēt komandas locekļus , iedvest cieņu un uzticību un izskaidrot atlīdzības plāna spēku ! Analizēt iespējas paplašināt komandu , iedvesmot ,piesaistīt un ieinteresēt uz panākumiem un pozitīvu domāšanu. Virzīties uz priekšu un augšu par karjeras kāpnēm. Ar gaišu redzējumu nākotnē . Zinoša, prot atrisināt un atbidēt uz visiem sarežģītiem jautājumiem . Ieteikt pareizu risinājumu . Ļoti augstu vērtē komandas locekļus.

  • Please submit your review for Marita Liepina
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.