Business For Home

Mariusz Perczak

Recommended Distributor

Since Mar, 2023

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 3 reviews)
Piotr Zawodny 2023-03-28 13:32:29
★★★★★

Mariusz Perczak to bardzo prawy człowiek i solidny uczciwy menadżer,dla którego dobro innych jest najważniejsze. Warto z nim nawiązać współpracę.Prezentuje on wysoką kulturę osobistą i wyróżnia go dobra etyka w działaniu.Mariusz to bardzo rodzinny gość,dbający o dobro swoich dzieci,oraz ludzi na swojej firmie.Obecnie jego droga menadżerska to nieustające pasmo sukcesów. Jako osoba niezależna zawsze dotrzymuje danego słowa,wie jak to być zarówno pod wozem jak i na wozie Tworzyć razem zespół mogę powiedzieć że to czysta przyjemność i wyróżnienie razem współpracować.Człowiek wielu pasji,wytyczający wciąż nowe cele i wyzwania.

Roman Piątkowski 2023-03-27 18:24:45
★★★★★

Dobry menedżer dąży do wykonania celów ale też rozumie strategię i ma adekwatny wkład w jej tworzenie. Działa na bieżąco ale zawsze w kontekście długoterminowej perspektywy. Zasadnicze cechy jakimi powinien się okazywać to bycie w relacjach z współpracownikami, komunikatywność, dojrzała percepcja społeczna, umiejetność wzmacniania innych, definiowanie efektów i dobieranie do nich celów, asertywność, opanowanie, poczucie humoru. Taką właśnie definicją menedżera określić można Mariusza Preczaka. Jeszcze nie jesteś w Jego zespole? Serdecznie Ciebie zapraszam i polecam. Jednym słowem prawdziwy profesjonalista i jednocześnie przyjaciel.

Mariusz Perczak 2023-03-24 17:31:57
★★★★★

Hej, nazywam się Mariusz Perczak jestem liderem biznesu, znanym z osiągnięć w branży network marketingowej. Moje doświadczenie i wiedza mogą być dla Ciebie bardzo cenne w kontekście awansu w firmie Duolife. Oto kilka sposobów, jak mogę Ci pomóc:

Mogę zaoferować Ci szkolenia i mentorowanie, aby pomóc Ci w rozwoju umiejętności, które są kluczowe dla Twojego awansu. Zarządzanie zespołem, negocjacje, budowanie relacji z klientami i wiele innych.

Pomogę Ci w tworzeniu strategii biznesowej i planu działania, który pozwoli Ci osiągnąć sukces Podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę Ci w ustanowieniu celów i priorytetów, które będą odpowiednie dla Twojego biznesu.

Jestem znany ze swojego pozytywnego podejścia i umiejętności motywowania ludzi. Moja obecność i wsparcie mogą pomóc Ci w zachowaniu motywacji i zaangażowania w Twojej pracy.

Mam szerokie kontakty w branży network marketingowej, co może pomóc Ci w budowaniu relacji z innymi liderami , co jest kluczowe dla sukcesu w network marketingu.

W każdym przypadku, aby skorzystać z pomocy, warto nawiązać ze mną kontakt i przedstawić mi swoje cele i potrzeby.

  • Please submit your review for Mariusz Perczak
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.