Business For Home

Tomasz Zabawa

Recommended Distributor

Since Aug, 2021

Business For Home defines a leader and a professional networker in Direct Sales as follows:

"A leader and professional networker is the one who has the ability to guide and at the same time is able to motivate team members, inspire respect and confidence and explain the power of the compensation plan".

But they should also have:

  • Effective communication: They must transmit the needed information suitably. It’s fundamental for leading.
  • Vision: A leader needs to have a vision, which means not only thinking in a short term, but trying to see a bigger picture.
  • Balance: Give importance to team members’ opinions.
  • Art of Feedback: In order to produce good feedback it’s important to keep it impartial and objective. Criticism must bring solutions and improvement.
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 2 reviews)
Tomasz Zabawa 2023-11-22 10:51:14
★★★★★

Super lider, dobrze się go slucha, jest dobrym mówcą. Ludzie go uwielbiają. Jest bardzo życzliwy, normalny. Kocha ludzi. Szkolenia z Tomaszem to cos wyjatkowego. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Dla mnie giga inspiracją. Mistrz w DuoLife najwyższa pozycjąma. Prezydent. 🙂 🙂 🙂 Jego motto: Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie życia nie przeżyje. Bo nikt za mnie nie umrze. DuoLife to styl zycia, to pasja, to wspolna nasza wszystkich droga do zycia w jakości. Jakisc to luksus jak to mowi znany mowca. A DuoLife daje nam.taki luksus. Mamy możliwość pomagania ludziom. Pozdrawiam cieplutko i bardzo serdecznie wszystkich co to czytają.

Rafal 2023-04-07 23:47:38
★★★★★

Człowiek, który jest gotów zawsze pomagać. Cierpliwy nauczyciel, a jak trzeba wsiada w auto i pokonuje setki kilometrów, aby poprowadzić spotkanie.
Ogromne doświadczenie Tomasza wiąże się z wieloletnią pracą dla korporacji i umiejętnością rozmawiania z ludźmi i partnerami biznesowymi. To właśnie od niego nauczyłem się tego, że wpierw trzeba słuchać, a potem przyjdzie czas na biznes. I to faktycznie wydaje dobre owoce. Jest liderem, który wpierw sam robi, po to, aby zainspirować innych do działania – w ten sposób pokazuje, że da się to zrobić, tylko potrzeba czasu i wytrwałości.

  • Please submit your review for Tomasz Zabawa
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.