Review by Agrita Kivleniece on MWR Life

Lieliska kompānijas koncepcija prieks tiem, kas mīl ceļot! Ceļo ar atlaidēm, ceļo bez maksas, ceļo un pelni! Kas var būt labāks par to! Kompānijas vadība atsaucīga, rūpējas par savu klientu vislabāko servisu.
Ļoti labs mārketinga plāns, kas ļauj ļoti īsa laika sākt pelnīt pasīvo ienākumu pat tiem cilvēkiem, kas tikko uzsākusi biznesu un kuri agrāk nav bijusi saskārusies ar tīkla mārketinga koncepciju.
Bez tam tūrisms ir ļoti ienesīga sfēra, tāpēc sava personīga biznesa uzsākšana ļoti īsa laika dod rezultātus. Šeit nav riska, šeit nav jāīrē ofiss, jāmaksā algas darbiniekiem utt.
Kompānija piedāvā ceļotājiem platformu, kura ir viss ceļojumu piedāvājumu klāsts- viesnīcu rezervācijas, aviobiļetes, kruīzi, kūrorti, vilcienu biļetes, izklaides, ekskursijas, gatavas turpaketes. Rezervējot caur šī platformu jūs krietni vien ieekonomēsiet, jo cenas būs līdz pat 80% zemākas nekā publiskas cenas.
Un otrs ekskluzīvais piedāvājums- kompānijas ekskluzīvais produkts Life Experience, kura satiekas kluba dalībnieki no visas pasaules un kopā pavada neaizmirstamas dienas!
IESAKU!!!

Iesaku!!!

Become a Recommended Distributor

Direct Selling Distributors, they are active professionals, who love to team up with you!