One More International

Review score
★★★★★ (5 out of 5 stars based on 59 reviews)
Country TR Turkey
Est. Revenue 2018$0.00
Est. Revenue 2019$0.00
Est. Revenue 2020$8.00
Est. Revenue 2021$12.00
Est. Revenue 2022$62.00
Est. Revenue 2023$70.00
Est. per year$42.00 million
Est. per month$3.50 million
Est. per week$807,692
Est. per day$115,068
Est. per hour$4,794.52
Est. per minute$79.91
Est. per second$1.33
Est. since viewing this page$1.33

Top Earners (34)

Business Grade

Business For Home recommends the company. There is high certainty that the net benefit is substantial for a distributor.

AAA+
About the company

Disclaimer: While we have used our reasonable efforts to ensure the accuracy of the data used in this website, data should be read as indicative of magnitude rather than exact figures. Business For Home BV has made every attempt to ensure the accuracy and reliability of the information provided on this website.

However, the information is provided “as is” without warranty of any kind. Business For Home BV does not accept any responsibility or liability for the accuracy, content, completeness, legality, or reliability of the information contained on this website. No warranties, promises and/or representations of any kind, expressed or implied, are given as to the nature, standard, accuracy or otherwise of the information provided in this website nor to the suitability or otherwise of the information to your particular circumstances.

Latest Company News

Read article

The 500+ Largest Direct Sales Companies In The World 2024

April 11, 2024

This list is in $USA and in real time, meaning if we validate / add / adjust the revenue for a company this list will be updated and the ...
Read article
Read article

One More International Añade OMICOFF A Su Cartera De Productos

April 5, 2024

Preparándose para celebrar su 10º aniversario, One More International sigue desarrollando su cartera de productos en Europa. Hasta ahora, la empresa, que es líder del sector en productos con ...
Read article
Read article

One More International Adds OMICOFF To Its Product Portfolio

April 5, 2024

Preparing to celebrate its 10th anniversary, One More International continues to develop its product portfolio in Europe. Until now, the company, which is the industry leader in TTS technology ...
Read article

Become a Recommended Distributor

One More International Rating by Business For Home

Direct Selling professionals have rated this company based on their experience as a user of the reviewed products and opportunity. The reviews of the products and opportunity usually comments on how well the company measures up to expectations based on the specifications provided by company. Observations are factual as well as subjective in nature. The reviews comment on service experienced, and dependability or trustworthiness of the distributor.

★★★★★ (5 out of 5 stars based on 59 reviews)
Arzu Yılmaz 2024-04-15 11:16:02
★★★★★

One More İnternational ürünleri, vizyonu, kazanç planı ve insana gerçek değeri veren kocaman bir aile. Etik kuralları olan ve bunlara uyan sevgi dolu bir şirket.
Gerek çalışanları gerek vizyonu ile mutluluk verici, gurur duyduğumuz şirket. İyi ki var ve hep olacağına inanıyorum çok teşekkür ediyorum, ayrıca Ürünlerini kullanarak, satarak bir sürü insana fayda sağlıyorum üstelik dualarını alıyorum.
Gezileri, etkinlikleri, eğitimleri ile muhteşem bir ivme katıyor kişisel gelişimim için. Hem gelişiyoruz, hem geziyoruz, hem eğleniyoruz, hem öğreniyoruz, hem de başka hayatlara dokunuyoruz. Tarifi imkansız bir mutluluk ve haz veriyor insana.
Sürekli kendini geliştiren ve yoluna devam eden bu uluslararası muhteşem şirketin bir parçası olmaktan gururlu ve onurluyum.
Teşekkürler One More İnternational

Okan Eroğlu 2024-04-13 21:53:52
★★★★★

Dünya çapında muhteşem bir firma gönülden kutluyorum. Firma olarak ürünlerin arkasimda durması ve ürünlerin gerçekten çalışıyor olması muhteşem bir sonuç. Bizzat kulandim ve sağlığımı one mora bir borç bilirim. Hayat kalitemi yuksetmesi özgürce yaşıyor olabilmek için bana en büyük hediyeyi veren one mora çok teşekkür ederim. Artık sorunsuz hastalıksız ve bağışıklığı güçlü bir bireyim. Her konuda bana ozguvenimi kazandiran sevgili one more ailesine, kurumsal şirketine minnettarlarimi tekrardan iletmek isterim. İyiki varsiniz. İyiki sizi tanımış iyiki sizinle yaşamıma dokunmusum.

Yüksel Gider 2024-04-13 17:05:01
★★★★★

Dünya çapında en etkili genel sağlık bandından bir tane daha uluslararası çok memnun kaldığım herkese tavsiye ederim. Eşim boyun fıtığından kurtulduğu Ben ise ayak mantarından kurtuldum tavsiye ettiğimiz birçok kişi de memnun kaldığını gördük. Ürünler sonuç almak için arayan insanların vermiş olduğu mutluluk tarif edilemez boyutlara.iste bu yüzden hep bir tane daha sona erene kadar bir tane daha.Bir dünya markası opma yolunda hızla yol alan onuncu yılda dünya devleri ile yarışan dev bir sır oldu.Sunduğu çözum planı ve kazançların olabileceğince taksit ödemesi ile de muhtesem .Baska ne denir bilmiyorum. Tarife sığamayacak kadar güzellikler var.

Süreyya Akin 2024-04-13 16:32:33
★★★★★

One More ailesine Tesekkür ederim.Hem sağlığıma hemde varlığıma dokunduğu için.Teşekkürler ONE MORE💎Türkiyede en iyi hizmet veren birincilik ünvanını alan bir şirkette dahil olduğum için onur duyuyorum.Başkanlarımızın verdiği eğitimlerle bizleri bilgilendiren başkanlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum.şirketimizin adaletli para kazancı anında bankamıza ödeme yapması memnuniyetindeyim.ONE MORE ailesine dahil olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.💎💎💎Baskanim Ertan Güneşede çok teşekkür ediyorum.sagligima ve varlığıma dokunduğu için.ONE MORE bir dünya markası💎💎💎
Almanyadan Süreyya Akin

ERTAN GUNES 2024-04-13 14:51:46
★★★★★

I am truly grateful to be a part of the international family of the company! I feel fortunate to have the opportunity to work in this company. The support and problem-solving skills provided by the company's owners are truly commendable. They always quickly resolve issues, making our work easier.
We work wonderfully with our team. Thanks to the training provided by the company, we are constantly improving ourselves and taking pride in providing international services. Moreover, the company's products are incredibly high-quality and innovative. Working with these products is truly enjoyable and always meets our customers' expectations.
Contributing to the company's vision and being part of this great family is an honor for me. I am very happy to work here and look forward to the future with confidence. I believe we will achieve many more successes together!

Ertan Güneş

  • Please submit your review for One More International
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

The Free Business For Home App

Direct Selling News, Company Analysis and Market Data